Mūsų prekių ženklai

DENTSPLY Implants

Nauja jėga dantų implantologijos srityje. Tai kompanija, kuri siūlo pasaulyje pirmaujančių odontologijos implantų sistemas („XiVE“, „ANKYLOS“, „ASTRA TECH“) ir turi daugiau kaip 25 metų klinikinės dokumentacijos ir rinkos patirtį (Vokietija).

www.dentsplysirona.com

Geistlich Biomaterials

Pasaulinė lyderė biomedžiagų srityje (kaulo ir minkštųjų audinių regeneracija) (Šveicarija).

www.geistlich-pharma.com

www.bio-oss.com

www.bio-gide.com

 

 

Septodont

Pasaulinis lyderis odontologinių anestetikų gamybos srityje, daugiau kaip 80 metų kuriantis ir gaminantis novatoriškus odontologijos produktus: endodontija, restauracijos, periodontologija, burnos chirurgija, higiena ir profilaktika (Prancūzija).

www.septodontcorp.com

Ustomed Instrumente

Istorija siekia 1843 m. Šiandien kompanija pirmauja Vokietijos odontologijos instrumentų gamybos srityje, turi patirties tarptautinėje medicinos ir odontologijos instrumentų gamybos srityje. Glaudžiai bendradarbiaujant su burnos chirurgais, periodontologais, implantologais, veido ir žandikaulių chirurgais, ortodontais ir kitais profesionalais iš viso pasaulio, „USTOMED Instrumente“ pavyko sukurti daugybę instrumentų, kurie atitinka visus reikalavimus ir gali būti naudojami visose su odontologija ir medicina susijusiose srityse (Vokietija).

http://www.ustomed.de/