Apie mus

Prekių ženklų vadyba

Kiekvienam prekių ženklui kiekvienoje Baltijos šalyje yra paskirtas vadybininkas. Šie vadybininkai atsakingi už prekių ženklų paveikumą, rinkodarą ir reklamą prekybos vietose. Prekių ženklo paveikumui stebėti visose šalyse ir bendravimui su gamintoju pagerinti vienas iš vadybininkų yra paskirtas prekių ženklo Baltijos šalių koordinatoriumi.

Spaudos reklama

Be vaizdinės spaudos reklamos, taip pat plačiai naudojame užsakomuosius straipsnius. Taip galime pasitelkti mados, juvelyrikos ir kvepalų pasaulio sinergiją prekių ženklo įvaizdžiui kurti ir jo žinomumui didinti.

Akcijos parduotuvėse

Be mėginėlių ir dovanų perkantiesiems dalijimo, parduotuvėse taip pat organizuojame įvairias atstovaujamų prekių ženklų pristatymo ir pardavimo skatinimo akcijas.

Nuolatinės vietos parduotuvėse

Mes nuolat didiname atstovaujamų prekių ženklų paveikumą skirdami ypatingą dėmesį gaminių vietai ir jų išdėstymui parduotuvėse. 

Rinkodara

Norėdami pasiekti prekių ženklų rinkodaros tikslus mes naudojamės visais įprastais rinkodaros kanalais, pvz.: spauda ir televizija. Taip pat ieškome naujoviškų būdų savo atstovaujamiems prekių ženklams reklamuoti tikslinėms vartotojų grupėms, pasitelkiame internetą, lauko reklamą, madai skirtas televizijos laidas, įvairius renginius ir kt.

Bendravimas su grožio temomis rašančiais leidiniais

Po kiekvieno naujo gaminio pateikimo į rinką mes atskirai pristatome jį visiems grožio temomis rašantiems leidiniams ir aprūpiname juos žiniasklaidai skirta medžiaga. Taip pat specialiai šiems leidiniams rengiame pristatomuosius renginius. Bendradarbiaudami su mados namais kviečiame juos į ryšiams su visuomene stiprinti skirtus renginius įkvepiančiose vietose, pvz.: Paryžiuje, Romoje arba Londone.

Kitos rinkodaros priemonės

Į mūsų rinkodaros strategiją kaip veiksminga priemonė tikslinei vartotojų grupei pasiekti įeina mėginėlių dalijimas ne parduotuvėse. Tuo tikslu taip pat dalijame juos ten, kur žmonės nesitiki jų gauti, pvz.: koncertuose, mados renginiuose, kine, madinguose renginiuose klubuose ir kavinėse.

Tiesioginė rinkodara

Turime didelę vartotojų duomenų bazę, skirtą tiesioginei reklamai ir kvepalų mėginėliams siųsti paštu.

Reklama prekybos vietose

Mes investuojame į įvairius rinkodaros veiksmus prekybos vietose, pvz.:

- nuolatinę ekspoziciją

- vitrinų puošybą, šviesdėžes ir reklamines ekspozicijas

- akcijas

- konsultavimą

- mokymą 

Mėginėlių dalijimas 

Į mūsų rinkodaros strategiją kaip veiksminga priemonė tikslinei vartotojų grupei pasiekti įeina mėginėlių dalijimas ne parduotuvėse. Tuo tikslu taip pat dalijame juos ten, kur žmonės nesitiki jų gauti, pvz.: koncertuose, mados renginiuose, kine, madinguose renginiuose klubuose ir kavinėse.

Vitrinų puošyba, šviesdėžės ir reklaminės ekspozicijos

Kiekvieną reklamos prekybos vietose kampaniją papildo reklaminės ekspozicijos ir vitrinų puošyba. Prekybos vietose stovi stendai su mūsų platinamais kosmetikos gaminiais ir kvepalais. Kai kuriais atvejais puošiamas visas parduotuvės kosmetikos skyrius. Visose svarbiose prekybos vietose nuolat nuomojamose šviesdėžėse visus metus demonstruojama vaizdinė gaminių reklama. 

Konsultavimas parduotuvėse

Mūsų parfumerijos ir dekoratyviosios kosmetikos konsultantai kasdien dirba universalinėse ir didžiųjų prekybos tinklų parduotuvėse. Mes suprantame, kaip svarbu skatinti pardavėjus, dirbančius prie prekystalių ir bendraujančius su pirkėjais, todėl kiekvieną ketvirtį rengiame jiems pardavimo konkursus ir specialius vakarėlius.

Prekybos atstovų komanda

Turime profesionalių, itin motyvuotų ir puikiai išmokytų prekybos atstovų, kasdien tiesiogiai bendraujančių su mūsų klientais. Jie stebi, kiek parduotuvės turi mūsų platinamų gaminių atsargų ir priima jų užsakymus, taip pat tikrina, kad prekės būtų tinkamai išdėstytos lentynose.

Mokymas

Mokymas – esminė mūsų rinkodaros strategijos dalis, nes labai svarbu, kad tiesiogiai su klientais bendraujantys asmenys išmanytų naujausias šios srities pramonės tendencijas. Kiekvienais metais, taip pat rinkoje pasirodžius naujam mūsų platinamam gaminiui mes organizuojame bendrą pardavėjų ir grožio konsultantų mokymą. 

Logistika

Taline įsikūręs mūsų centralizuotos kosmetikos logistikos skyrius aptarnauja visą Baltijos šalių rinką. Jis atlieka šias funkcijas: 

- Užsako prekes iš gamintojų 

- Paima iš Vokietijoje esančio mūsų logistikos centro siuntas, atkeliaujančias į jį iš visos Vakarų Europos 

- Siunčia gaminius į Taline esantį mūsų Baltijos šalių sandėlį šilumos izoliaciją turinčiais sunkvežimiais 

- Sandėliuoja prekes 

- Ženklina prekes pagal šalies reikalavimus 

- Pakuoja klientams siunčiamas prekes 

- Tvarko gamintojų sąskaitas faktūras