Gaminiai ir Tiekėjai

 

COTY

Kompanija „Coty“ – viena pasaulio grožio pramonės lyderių. Mažmeninės prekybos rinkoje kompanija tiekia vartotojams novatoriškus plataus vartojimo gaminius: dekoratyvinę kosmetiką, plaukų dažus bei priežiūros priemones, kūno priežiūros priemones ir kvepalus. Ši kategorija apima prekių ženklus „Adidas“, „Bourjois“, „Clairol“, „Cover Girl“, „David Beckham“, „Katy Perry“, „Max Factor“, „Rimmel“, „Sally Hansen“ ir „Wella“.Kompanijos „Coty“ prabangos prekių kategoriją sudaro kvepalų prekių ženklai „Marc Jacobs“, „Calvin Klein“, „Chloé“, „Gucci“, „Hugo Boss“, „Balenciaga“, „Bottega Veneta“, „Alexander McQueen“ ir „Miu Miu“, taip pat odos priežiūros priemonių prekių ženklai „Lancaster“ ir „Philosophy“.Profesionaliai naudoti skirtų kosmetikos, plaukų ir nagų priežiūros priemonių kategorijoje sutelkti bet kurio grožio salono ar meistro poreikius galintys patenkinti prekių ženklai: „Clairol Professional“, „Kadus Professional“, „Londa Professional“, „Nioxin“, „Opi“, „Sassoon Professional“, „Sebastian Professional“, „System Professional“ ir „Wella Professionals“.


Mes platiname šių kompanijai „Coty“ priklausančių prekių ženklų gaminius:
„Hugo Boss“,„Gucci“, „Lacoste“, „Escada“, „James Bond 007“, „Mexx“, „Gabriela Sabatini“, „Bruno Banani“, „Max Factor“, „Wella Professionals“, „Londa Professional“, „Sebastian“, „Nioxin“, „System Professional“, „Opi“.

 

Elizabeth Arden International

Kompanijos „Elizabeth Arden“grožiui puoselėti skirtais gaminiais prekiaujama daugiau nei 120 šalių. Jos gaminių asortimentą sudaro prekių ženklo „Elizabeth Arden“ odos priežiūros priemonės, dekoratyvioji kosmetika bei kvepalai ir vardiniai garsenybių kvepalai.

Mes platiname šių kompanijai „Elizabeth Arden“ priklausančių prekių ženklų gaminius:

„Christina Aguilera“

 

Bvlgari Ireland

Kompanijos „Bvlgari“ kvepalai kuriami taip pat meistriškai ir su tokia pat išmone, kaip ir jos unikalūs juvelyriniai dirbiniai. Kompanija siekia suvienyti talentingų dizainerių bei kūrėjų ir autoritetingų parfumerių pajėgas. Kiekvieni kompanijos „Bulgari“ kvepalai – tai šiam prekių ženklui būdingą rafinuotumą ir eleganciją įkūnijančios prabangos išraiška.

Mes platiname kompanijai „Bvlgari Ireland“ priklausančio prekių ženklo „Bvlgari“ gaminius.

 

Ferragamo Parfums

AB „Salvatore Ferragamo“ –  patronuojančioji įmonių grupės „Salvatore Ferragamo“ įmonė. Įmonių grupė „Salvatore Ferragamo“, viena pasaulyje pirmaujančių prabangos prekių gamintojų, savo veiklą pradėjo 1927 m. Ji kuria, gamina ir parduoda avalynę, odos gaminius, drabužius, šilko gaminius, įvairius aksesuarus ir moteriškus bei vyriškus kvepalus. Taip pat platina pagal licenciją pagamintus akinių rėmelius, akinius nuo saulės ir laikrodžius.Įmonių grupės „Salvatore Ferragamo“ gaminiai išsiskiria unikalumu bei prašmatnumu, tobulu stiliaus, kūrybingumo bei naujovių deriniu ir ypatingu meistriškumu bei itališka kokybe.  

Mes platiname įmonių grupei „Salvatore Ferragamo“ priklausančio prekių ženklo „Ferragamo“ gaminius.

Angelini Beauty

Kompanija „Angelini Beauty“ užsiima kvepalų ir grožiui puoselėti skirtų gaminių serijų kūrimu, plėtojimu bei platinimu visame pasaulyje. Pagal licenciją kompanija naudoja šiuos prekių ženklus: „Trussardi“, „Laura Biagiotti“, „Dsquared2“, „Angel Schlesser“, „Gianfranco Ferré“, „Blumarine“, „Armand Basi“, „Mandarina Duck“ ir „Anne Möller“.
Mes platiname kompanijos „Angelini Beauty“ atstovaujamo prekių ženklo „Trussardi“ gaminius.
 

 

Sensai Cosmetics

Prekių ženklo „Sensai“ gaminiai, kuriuos sukurti įkvėpė laikui nepavaldaus grožio paieškos, pasižymi naujoviškomis technologijomis ir ypatingu išskirtinės jų sudedamosios dalies – Koišimaru šilko – poveikiu. Ši nepaprasta mokslo ir gamtos sintezė leidžia moterims turėti unikalų kiekvienos jų grožį išryškinančią nepriekaištingą odą.

Mes platiname prekių ženklo „Sensai“ odos bei plaukų priežiūros ir makiažo priemones.

 

KAO (UK)

Įmonių grupė „Kao“ plėtoja vartojimo prekių verslą, kuris apima grožiui puoselėti skirtus gaminius (prestižinę kosmetiką ir aukščiausios kokybės odos bei plaukų priežiūros priemones), sveikatinimo priemones bei asmens higienos reikmenis (sveikatinamuosius gėrimus ir moteriškas bei vaikiškas asmens higienos priemones) ir audinių bei namų priežiūros priemones (skalbiklius bei buitinius valiklius). Įmonių grupė „Kao“ taip pat kuria pramonei skirtus įvairios paskirties chemijos gaminius.

Mes platiname įmonių grupei „Kao“ priklausančio prekių ženklo „John Frieda“ gaminius.

 

Mäurer & Wirtz

Vokiečių kompanija „Mäurer & Wirtz“ gamina asmens higienos reikmenis ir kvepalus. Nuo 1990 m. ji yra savarankiška įmonių grupės „Dalli“ patronuojamoji įmonė. Kompaniją valdo penktosios Wirtzų šeimos kartos atstovai, pagrindinis jos vadovas yra vadovaujantysis partneris Hermannas Wirtzas. Kompanijos būstinė ir gamykla įsikūrusios Stolberge (Reino krašte), Acheno mieste, joje dirba 400 darbuotojų. Pagrindinė kompanijos rinka yra Vokietija, Beniliuksas, Austrija ir Šveicarija, ji eksportuoja savo gaminius į 135 šalis. Kompanijos gaminiais prekiaujama parfumerijos parduotuvėse ir vaistinėse, universalinėse parduotuvėse ir rinktiniuose prekybos centruose.

Mes platiname šių kompanijai „Mäurer & Wirtz“ priklausančių prekių ženklų gaminius:

„S.Oliver“, „Betty Barclay“, „Tabac“.

 

Puig

Kompanija „Puig” – tai trečios Puigų šeimos kartos valdoma madingų drabužių ir kvepalų verslą plėtojanti įmonė, įsikūrusi Barselonoje. Jos veiklos sėkmę lemia gebėjimas kurti prekių ženklus, formuoti jų įvaizdį per madą ir perkelti jį į kvepalų pasaulį pasitelkus istorijų pasakojimą bei gaminių išskirtinumą.

Kompanijos „Puig” sėkmės istorija apima nuosavus prekių ženklus „Carolina Herrera”, „Nina Ricci” bei „Paco Rabanne”, pagal licenciją naudojamus prekių ženklus „Prada” bei „Valentino” ir garsenybių vardais pavadintus kvepalus, pvz., „Antonio Banderas”. Kompanijos gaminiais prekiaujama daugiau nei 140 šalių.

 

Designer Parfums

2002 m. įkurta kompanija „Designer Parfums” kvepalų pasaulyje garsėja kūrybingumu ir naujoviškumu. Ši savo prekių ženklų paveldą puoselėjanti ir naujus aromatus kurianti kompanija yra prabangių, garsenybių vardu pavadintų ir gyvenimo būdą reprezentuojančių kvepalų sektoriaus lyderis

Šiandien kompanijos „Designer Parfums” kūrybinei bei komercinei veiklai ir ateities vizijų kūrimui vadovauja Dileshas Mehtas. Siekdamas pakeisti prabangos prekių sampratą kartu su broliais Yogeshu ir Hiteshu 1983 m. jis įkūrė šeimos įmonę „Shaneel Enterprises”. Dileshas laikosi nuostatos, kad norint užtikrinti ilgalaikį pelningumą bei tvarumą svarbiausia yra aistra, žmonės ir veikla

Mes platiname kompanijai „Designer Parfums” priklausančio prekių ženklo „Naomi Campbell” gaminius.

 

Lalique Group

Kompanija Lalique Group - prabangos prekių industrijos atstovai. Tačiau jau įgiję tarptautinį žinomumą ir pasitikėjimą. Kompanija specializuojasi parfumerijos, kosmetikos, krištolo bei  juvelyrinių dirbinių rinkoje. Taip pat kuria išskirtinius baldus bei namų aksesuarus bei meno dirbinius.
Įmonė „Art & Fragrance” įkurta 2000 metais. Įmonėje dirba apie 500 darbuotojų visame pasaulyje. 2016 m. kompaniją nuspręsta pervadinti į „Lalique Group“.

Mes platiname šių kompanijai „Lalique Group“ priklausančių prekių ženklų gaminius:
Lalique, Bentley