Dentistry:

„SIROWA Group“ yra oficialus pirmaujančių odontologijos gamintojų, tokių kaip „DENTSPLY SIRONA Implants“, „Geistlich Biomaterials“, „Septodont“ ir „Ustomed Instrumente“, platintojas. Produktų kokybė patvirtinta pasaulyje pirmaujančių odontologijos profesionalų.

Mūsų tikslas – supažindinti Baltijos šalių odontologijos specialistus su novatoriškais aukštos kokybės produktais, sukurtais naudojant naujausius mokslo pasiekimus, ir padėti žmonėms pagerinti gyvenimo kokybę. Mūsų pasaulio vizija – kad kiekvienas valgo, kalba ir šypsosi pasitikėdamas savimi – mus įkvepia ir persmelkia visa, ką darome. Siekdami įgyvendinti šią viziją vadovaujamės savo vertybėmis: plačios pažiūros, aistringumas ir nuoširdumas. Šios vertybės atsispindi mūsų teikiamose paslaugose ir produktuose.

Tai ne tik trūkstamo danties pakeitimas. Dažniausiai padedame savo klientams odontologams pagerinti pacientų, turinčių dantų implantų, pasitenkinimą ir gyvenimo kokybę.

Todėl mes siūlome tik aukščiausios kokybės sprendimus, pagrįstus išsamiais moksliniais tyrimais ir dokumentacija. Taip pat teikiame paramą, kuri neapsiriboja tik produktais, nes ji yra svarbi Jūsų sėkmei ir Jūsų pacientų pasitenkinimui užtikrinti.

Jūsų sėkmei reikia daugiau nei priemokų ir moksliškai pagrįstų sprendimų; Jūs ir Jūsų komanda taip pat turi praktinio lavinimo ir švietimo galimybes. Kaip Jūsų partneris mes siūlome Jums reklamos ir rinkodaros medžiagą savo odontologijos klinikai reklamuoti. Kad visuomet turėtumėte žinių ir būtumėte susipažinę su naujausiais implantologijos išradimais, siūlome švietimo galimybes Jums ir visiems Jūsų komandos nariams. Seminarai, grupiniai užsiėmimai ir praktika – tai tik keletas pasirinkimų mūsų mokymo ir švietimo pagalbos programoje.