Gaminiai ir Tiekėjai

Wella Professionals

vienas seniausių grožiui puoselėti skirtų prekių ženklų pasaulyje. 1880 m. jį pirmą sykį pristatė plaukų priežiūros priemonių pramonę įkvėpęs jaunas vokiečių plaukų stilistas Franzas Stroheras. Mes palaikome jo siekį dalytis savo aistra ir vizija skatinant kūrybingumą, kuris mados pasaulio fantazijas ir svajones paverčia realybe.

Kirpyklos ir grožio salonai siūlo daugybę įvairių šiuo prekių ženklu pažymėtų profesionaliai naudoti skirtų plaukų priežiūros ir šukuosenų formavimo priemonių, plaukų dažų, blukiklių ir ilgalaikio sugarbanojimo priemonių. Vieno žmogaus vizija šiandien įkvepia daugiau nei 4 milijonus šios pramonės šakos specialistų ir daugybę gražius plaukus turinčių žmonių visame pasaulyje.

 

 

SYSTEM PROFESSIONAL DIAMOND

1974 metai. Vokiečiai gali aistringai dirbti tiek mokslinių naujovių srityje, tiek puoselėdami plaukų grožį ir išraiškingumą. Wella mokslininkų grupė sukėlė tikrą revoliuciją profesionalios plaukų priežiūros srityje paskelbdama, kad pirmiausia reikia siekti poveikio patiems plaukams. Priemonės, leidusios įgyvendinti šią idėją – tai pagal plaukų neapsunkinančią formulę sukurtos emulsijos. Pirmą kartą buvo galima sukurti asmeninėms reikmėms pritaikytas priemones, naudojant produktus, kurių veikimas pasižymi sinergija. System Professional tapo pirmuoju prekių ženklu, kurio gaminių sistema parengta pagal modulių logiką. Buvo sukurta pirmoji plaukų priežiūros sistema, kuriai naudojami kodai. Kodai – tai tarsi paslaptinga kalba, kuria susikalba geriausi kirpėjai. Taip puikios plaukų priežiūros priemonės, sukurtos grožio priemonių laboratorijoje, virto pasaulinio masto sėkmės istorija.  
2015 metai. Inovacijų dvasia kaip niekada gyvybinga. 40 metų patirtis plaukus keičiančios priežiūros tyrimų srityje System Professional leido tapti vieninteliu prekių ženklu, kuris siūlo individualizuotos plaukų priežiūros gaminius. Mūsų mokslininkai nustatė, kad kiekvieno žmogaus plaukų energijos profilis yra skirtingas, būtent tai lemia plaukų elastingumą, plauko skaidulų gyvybingumą, galimybę formuoti plaukus.
Šis individualumas, savotiški „energijos pirštų antspaudai“, yra susijęs su plaukuose esančių lipidų lygiu. Nors lipidai sudaro tik 4 % plauko, būtent jie aktyviai veikia plaukus ir lemia jų energiją. Jie yra tarsi elastingi klijai, sujungiantys keratino statybinius blokelius plauko struktūroje bei užtikrinantys kutikulių vientisumą ir lankstumą.
New Naujieji System Professional prekių ženklo gaminiai yra su EnergyCodeTM kompleksu – pagaminti taikant technologiją, padedančią atkurti natūralių plaukų lipidų kiekį ir išsaugoti keratiną. Akivaizdžiai gražesni ir sveikesni plaukai, kuriuos daug lengviau prižiūrėti.

Kadus Professional

tam tikrą gyvenimo būdą atspindinčių prekių ženklas – buvo pristatytas 1956 m., kai Rytų Vokietijoje įsikūrusi kompanija pristatė naują prekių ženklą „Kadus“ su gerai žinomu logotipu „Wella“.

Prekių ženklas „Kadus Professional“ įkūnija tikėjimą, kad grožis gali teikti malonumą. Tai kasdienybę praskaidrinantis grožis, kurį grožio salonuose kasdien kuria plaukų priežiūros specialistai. Prekių ženklas „Kadus Professional“ taip pat įkūnija tikėjimą vietos bendruomenių narių bendradarbiavimo galia, nes kiekvienas jos narys turi kuo pasidalyti. Tikėjimą, kad maži dalykai gali suteikti didelę laimę. 

Gaminiai „Kadus Professional“ skirti grožio salonams – grožio oazėms, kur Jūsų individualumas vertinamas ne mažiau nei Jūsų išvaizda. Gausų šiuo prekių ženklu pažymėtų gaminių asortimentą sudaro profesionaliai naudoti skirtos plaukų priežiūros bei šukuosenų formavimo priemonės, plaukų dažai, blukikliai ir ilgalaikio cheminio sušukavimo priemonės

 

 

System Professional

išskirtinių „Wella Professionals“ gaminių prekių ženklas. Jis buvo pristatytas 1974 m. ir žymi individualiai plaukų priežiūrai skirtus aukštos kokybės gaminius. 

Kiekvienas savaip įsivaizduoja, kaip turi atrodyti nepriekaištingi plaukai. Prekių ženklas „System Professional“ pristato dviejų kontrastingų elementų – nuolatinių mokslinių tyrimų, technologinio tobulumo ir grožio bei įgimto jo siekio pagimdyto įkvėpimo – alchemija paremtą individualų požiūrį į plaukų priežiūrą.

Gaminiai „System Professional“ leidžia atlikti visapusišką plaukų bei galvos odos būklės diagnostiką ir atveria naują lygmenį, užtikrinantį pastebimus ilgalaikius individualios plaukų priežiūros rezultatus. 

Kasdien nepriekaištingas rezultatas!

 

 

Sebastian Professional

populiariausias plaukų priežiūros ir šukuosenų formavimo priemonių prekių ženklas JAV. Jo istorija prasidėjo aštuntajame 20 a. dešimtmetyje, kai Los Andželo plaukų stilistė Geri Cusenza nutarė įkurti kompaniją, kurios veikla būtų grindžiama bebaimiškumo koncepcija. Naujovių troškulys ir būtinybė keisti žaidimo taisykles tapo kompanijos veiklos pagrindu. Jis nepakito iki šių dienų. Kurdama savo unikalų stilių įkvėpimo Geri Cusenza sėmėsi iš hipių, disko stiliaus aukštakulnių batelių, platėjančių kelnių, spalvingų darbužių ir pribloškiančių šukuosenų. 

Naudodami plaukų priežiūros ir šukuosenų formavimo priemones „Sebastian“ pasieksite stulbinančių rezultatų – šukuosenos visada atrodys nuostabiai. Mes išmanome plaukų stilistų darbą ir įkvepiame juos paversti paprastus plaukus ypatingais.

Kurkite. Keiskite. Stenkitės padaryti didžiausią įspūdį. Plaukų dažai, blizgis, gelis, aliejus, kremas, molis, šampūnas, kaukės, balzamas – pasitelkę prekių ženklu „Sebastian“ pažymėtus gaminius galite kurti be jokių apribojimų.

Nioxin

vienintelės grožio salonams skirtos specializuotos retėjančių plaukų priežiūros priemonės, didinančios jų apimtį ir gerinančios galvos odos būklę.

1987 m. Eva Graham pastebėjo, kad po gimdymo jos plaukai tapo retesni. Remiantis jos tyrinėjimais buvo sukurtos naujoviškos galvos odos ir retėjančių plaukų priežiūros priemonės. Galvos odai reikia ne mažesnio dėmesio ir tokios pat priežiūros, kaip ir veido odai. Gaminiai „Nioxin“ stiprina, maitina ir atkuria plaukus nuo pat šaknų. Tik esant sveikai galvos odai plaukai bus sveiki – atrodys storesni ir tankesni.

O. P. I.

prekių ženklo istorija

1984 m. GEORGAS ŠEFERIS (GEORGE SCHAEFFER) pastebėjo kai ką keista. Jis atkreipė dėmesį į tai, kad daugybė pirkėjų, kurie lankydavosi jo odontologijos prekes tiekiančioje įmonėje Odontorium Products, Inc., buvo manikiūro meistrai. Kiek pasidomėjęs, jis išsiaiškino, kad nagų priežiūros specialistai neturėjo, kur įsigyti kokybiškų jų darbui reikalingų priemonių, ir ieškodami išeities naudojo Šeferio parduodamas odontologijos medžiagas. Tad Šeferis ėmėsi spręsti šių klientų problemą – jis pasamdė chemiką, kad šis sukurtų jiems tinkamą produktą.
Pradėta bendradarbiauti su Suzi Weiss-Fischmann ir šio bendradarbiavimo rezultatas buvo OPI Lacquer, kuris vėliau tapo pagrindiniu įmonės prekių ženklu ir nagų laku, kurį dažniausiai renkasi, vertina ir mėgsta klientai visame pasaulyje.
OPI Lacquer prekių ženklas geriausiai atspindi vertybines įmonės nuostatas – visada išlaikyti aukštus standartus, nepretenduojant į klasikai būdingą rimtumą. OPI neprilygstamą kokybę ir spalvas yra įvertinę mados ir grožio pasaulio atstovai. Įmonė taip pat garsėja išskirtiniais lako atspalvių pavadinimais ir su ypatingu kūrybiškumu parengtomis kolekcijomis.
OPI Nail Lacquer yra profesionalių salonų pasirinkimas. Profesionalai ieško aukštos kokybės ir ypač efektyvaus nagų lako, kuris išsiskiria subtiliais, mados tendencijas atitinkančiais atspalviais, o unikalūs pavadinimai – tokie pat skirtingi ir unikalūs kaip laką pasirenkančios moterys – yra neatskiriama ikoniško prekių ženklo dalis.