Apie mus

Registracija

Kiekvienoje šalyje turime patyrusį farmacinės veiklos vadovą, kuris rūpinasi visų mūsų platinamų gaminių registracija, pakuočių ženklinimu pagal vietos reikalavimus, informacinių lapelių vertimu ir kt. 

Baltijos šalyse geriausia naudoti vienodas pakuotes su 3 ar net 4 kalbomis pateikta informacija. Mūsų registracijos vadybininkai glaudžiai bendradarbiauja tarpusavyje, kad vadinamosios Baltijos šalių pakuotės atitiktų visų šalių teisinius reikalavimus.

Logistika

Dažniausiai prekės yra pristatomos į Vokietijoje, Aizenbache (Zelterso municipalitete, šalia Frankfurto prie Maino), įsikūrusį mūsų logistikos centrą. Iš ten jos gabenamos į Vilniuje esantį Baltijos šalių sandėlį. Logistika vykdoma laikantis geros vaistų platinimo praktikos reikalavimų. 

Užsakymas

Tiekimo koordinatorius yra atsakingas už prekių užsakymą iš tiekėjų ir atsargų kiekio kontrolę. 

Mūsų paklausos numatymo sistema leidžia mums palaikyti optimalų atsargų kiekį nepriklausomai nuo sezoniškumo ir kitų prekybą paveikti galinčių veiksnių. 

Paprastai mes numatome, kiek gaminių užsakysime per ateinančius 12 mėnesių, todėl mūsų tiekėjams lengva planuoti gamybą.

Prekyba

Mes parduodame prekes 20 didžiausių Baltijos regiono didmenininkų. 

Užsakymai centralizuotai priimami Vilniuje. 

Gavus užsakymą prekės išsiunčiamos per 2–4 dienas – tai mes vadiname „pirminiu pardavimu“.

Taip pat turime prieigą prie „antrinio pardavimo“ (pardavimo vaistinėse) stebėjimo sistemos. Lietuvoje gauname savaitės, Latvijoje – savaitės ir mėnesio, o Estijoje – mėnesio duomenis.

Rinkodara

Kiekvienoje šalyje turime rinkodaros specialistų komandą, kuri yra atsakinga už rinkos analizę, strategijos kūrimą ir įgyvendinimą. Naudojamės duomenų bazėmis, kurios leidžia mums analizuoti mūsų ir mūsų konkurentų mėnesinius ir netgi savaitinius prekybos duomenis. 

Kadangi platiname daug įvairių gaminių (nuo kompensuojamųjų receptinių vaistinių preparatų iki maisto papildų ir gydomosios kosmetikos), naudojame įvairias rinkodaros priemones – deriname jas atsižvelgdami į kiekvieno prekių ženklo ypatumus ir rinkodaros strategiją. Savo platinamus gaminius pristatome specializuotuose renginiuose, konferencijose ir kongresuose.

Mūsų atstovaujamų prekių ženklų gaminiams reklamuoti pasitelkiame televiziją, radiją, populiariąją spaudą bei specializuotus leidinius, internetą, lauko reklamą ir elektroninį paštą.

Mes kuriame ir adaptuojame prekių ženklų interneto svetaines Baltijos šalių rinkai. Pagrindinį dėmesį skiriame pardavimo skatinimui nepriklausomose ir vaistinių tinklams priklausančiose vaistinėse.

Atstovai

Esame įsitikinę, kad veiksmingiausi yra tiesioginiai rinkodaros veiksmai, todėl kiekvienoje šalyje turime profesionalių medicinos ir pardavimo atstovų komandą.

Mūsų naudojama ryšių su klientais valdymo (angl. CRM) sistema leidžia mūsų atstovams planuoti savo vizitus, skambučius ir fiksuoti rezultatus. Manome, kad siekiant puikių rezultatų labai svarbus yra nuolatinis mokymas. Dažniausiai naudojame vidinį mokymą, nes tikime, kad jis geriausiai sutelkia komandą ir padeda išlaikyti įgytus įgūdžius. Motyvacija taip pat yra sėkmę lemiantis veiksnys, todėl su džiaugsmu apdovanojame savo darbuotojus, kai jie pasiekia asmeninius ir komandinius tikslus.

Ataskaitos

Mes rengiame prekybos ir rinkodaros ataskaitas sau, taip pat savo tiekėjams, atsižvelgdami į jų poreikius. Dokumentuojame savo vykdomą veiklą ir patirtas išlaidas.